Hijyen Sprey

Polisil Koku Giderici Hijyen Sprey
Polisil Koku Giderici Hijyen Sprey Havada Hijyen var Post 2 Post 3 Post 1

Online Satış Noktaları İçin Tıklayın

  • Havada hijyen sağlar
  • Kumaş dahil tüm yüzeylerde hijyen sağlar
  • Kötü kokuları giderir
  • Doğaldır ve alkol içermez.
  • Cilt dostudur. Dermatest cilt testinde en yüksek sınıf olan mükemmel seviyesi ile derecelendirilmiştir.
  • Gıda ile temas eden yüzeyleri temizlemek için uygundur.

Polisil Hijyen Sprey çok yönlü, doğal, alkol içermeyen cilt dostu bir hijyen ürünüdür. Havada ve yüzeylerde hijyen sağlar ve istenmeyen kokuları yok eder. Eşyalara sinen sigara, ızgara ve kötü kokuları elimine etmekte etkilidir. Yüzeylerde oluşmuş küfü ve küf lekelerini de temizler.

Polisil Koku Giderici Hijyen Sprey insanın bağışıklık sistemine dayanan ve doğaya özdeş etki etme prensibi baz alınarak üretilmiştir. Doğaya özdeş formülü sayesinde cilt dostudur. Cilt testlerinde Dermatest ’EXCELLENT’ kategorisine uygun bulunmuştur.

Zararlı maddeler, alkol ve tensit içermez. %100 biyolojik olarak parçalanabilir. Aynı zamanda havadaki alerjenleri sorun olmaktan çıkarır.

Polisil Koku Giderici Hijyen Sprey Nerelerde Kullanılır?

Evde, hastanede, okulda, işyerlerinde, huzurevlerinde, otellerde, kreşlerde, spor salonlarında, saunalarda, havuzlarda, restoranlarda, camilerde, catering sektörü gibi yerlerde hijyen sağlaması ve ortamlardaki kötü kokuların giderilmesi için kullanılır.

Polisil Koku Giderici Hijyen sprey mutfaklardaki tezgahlarda, gıda ve içeceklerin üretilmesi ve tüketilmesi ile ilgili aletler ve kaplarda, banyo yüzeylerinde, klozetlerde, duş perdelerinde ve diğer tüm yüzeylerde hijyen sağlamada kullanılır.

Eşyalar üzerine sinmiş ağır kokuları, ortamdaki yemek, ızgara ve sigara kokularını, ayakkabı kokularını yok eder. Evcil hayvan kulübelerinde, hayvan barınakları ve kafeslerinde, çöp kovalarında kötü kokuları giderir.